Inovatívne riešenia pre seniorov

SeniorAPP

SeniorAPP

SeniorApp je mobilná aplikácia pre seniorov a ich rodiny, ktorá im pomáha rýchlo nájsť pomoc s každodennými problémami a starostlivosťou. Cieľom „SeniorApp – pomoc na dosah“ je implementácia obchodného modelu založeného na inováciách prostredníctvom spustenia aplikácie SeniorApp kompatibilnej s mobilmi, tabletmi a počítačovými webmi.

Viac
NEAR2U

NEAR2U

Near2U spája patentovanú lokalizačnú technológiu Teseo s platformou Humanavox pre manažment stavu a miestnych opatrovateľov, a umožňuje tak zbierať údaje o zvykoch a životnom štýle používateľov a následne overovať potreby používateľov.

Viac
Monitoringbook

Monitoringbook

24-hodinový dohľad a okamžitá pomoc bez nasťahovania sa do domovov dôchodcov. S aplikáciou MonitoringBook Home sa starší ľudia, ktorí potrebujú dohľad, nemusia dostať zo známeho prostredia.

Viac
Medistance

Medistance

Platforma Medistance umožňuje zaznamenávanie a vyhodnocovanie výsledkov nameraných rôznymi inteligentnými zdravotníckymi zariadeniami. Dokáže zaznamenávať výsledky inteligentných zariadení ako krvný tlak, glykémiu, cholesterol, EKG atď., ukladať ich do časových radov a dať tak možnosť lekárom, príbuzným prezerať a vyhodnocovať dáta

Viac
ForeStream

ForeStream

ForeStream je systém, ktorý dokáže rozpoznať a merať skoré príznaky demencie s analýzou pohybových údajov, čím pomáha pri prevencii a včasnej liečbe.

Viac
CoVCAP

CoVCAP

S podporou systému môžu zamestnanci a dobrovoľníci zo sociálnych a charitatívnych organizácií pomáhať starším ľuďom a ľuďom so zníženou pohyblivosťou riešiť ich každodenné problémy. Môžu ich sprevádzať na lekárske prehliadky, pomáhať pri nákupe základných vecí (potraviny, lieky), či dokonca poskytovať podporu duševného zdravia. K tomu všetkému IT systém CoVCAP podporuje pomocníkov so širokou databázou vo svojom IT systéme, ako je napríklad plánovanie trasy pre uľahčenie využívania verejnej dopravy pomocou systému BKK Courier.

Viac
CleverGuard

CleverGuard

Systém CleverGuard je nové riešenie monitorovania inteligentnej domácnosti pre starších ľudí a ich opatrovateľov. Meria a analyzuje spotrebu elektrickej energie v domácnosti s cieľom odvodiť každodenné aktivity obyvateľov pomocou ľahko prispôsobiteľného, ​​lacného inteligentného merača.

Viac
VR Senior Pack

VR Senior Pack

Cestovanie prostredníctvom virtuálnej reality! Zmyslom práce na Senior Packu je priviesť modernú technológiu aj do oblasti, ktorá nie je jej tradičným príjemcom. Reaguje na potreby praxe a zameriava sa na komplexnú digitalizáciu sociálnych služieb, ktorej súčasťou sú aplikácie pre klientov, aplikácie pre personál a digitalizácia procesov.

Viac
AJPACH

AJPACH

Mobilná aplikácia pre tréning kognitívnych schopností predovšetkým pacientov s Alzheimerovou chorobou.

Viac
MEMOREBOX

MEMOREBOX

Memorebox predstavuje jednoducho použiteľné terapeutické herné softvérové riešenie, ktoré: znižuje riziko pádu, znižuje kognitívny pokles a podporuje sociálne začlenenie.

Viac
SPROUT

SPROUT

Inteligentné rolovacieho chodítko „SPROUT“, ktoré sa zameriava na predchádzanie pádom a poskytovanie aktívnej pomoci svojim používateľom.

Viac